Koszulki

Złota - KGHM Polska Miedź S.A.

KGHMPolska Miedź S.A. stawia na stabilność, odpowiedzialność i wysoką zdolność adaptacji. Firma o wielkich tradycjach, bogatym doświadczeniu i doniosłych osiągnięciach. KGHMto szósty pro-ducent miedzi i drugi srebra na świecie. Miedź elektrolityczna z KGHM jest zarejestrowana przez Londyńską Giełdę Metali (LME) jako "Grade A", a srebro - w postaci gąsek - zarejestro-wane pod marką KGHM HG, posiada dwa certyfikaty "Dobrej Dostawy", wystawione przez giełdy: London Bullion Market Association (1995 r.) i Dubai Multi Commodities Centrę (2006 r.). KGHM produkuje ównież m.in. złoto, ołów, kwassiarkowy i sól kamienną.

KGHM Polska Miedź S.A. dba o środowisko naturalne. Ogromne nakłady finansowe oraz wzorcowo użyte technologie i rozwiązania, spełniają najostrzejsze wymagania i normy Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska. Obecnie KGHM to Lider Polskiej Ekologii, Firma Przyjazna Środowisku, posiadacz Ekolaućw Polskiej Izby Ekologii.
KGHM Polska Miedź S.A. to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, będące nie tylko atrakcyjnym pracodawcą lecz także środowiskiem ludzi sobie przyjaznych i wspólnie budujących wartość oraz wizerunek Firmy. Troska o bezpieczeństwo pracownitów ma priorytetowe znaczenie dla przedsiębiorstwa - KGHM otrzymał Złotą Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy. Spółka zatrudnia 17.9 tys. pracowników. Grupa Kapitałowa to ponad 27 tys. osób.
KGHM Polska Miedź S.A. posiada udziały bezpośrednio w 20 podmiotach, działających w ćżnych obszarach produkcyjno-usługowych. Na wycenę wartości Spółki znaczący wpływ mają aktywa telekomunikacyjne. KGHM to jeden z największych polskich eksporterów, największy pracodawca na Dolnym Śląsku, znacząca spółka WIG20 - zdobywca prestiżowych statuetek za osiągnięcia w 2005 roku. Od Gazety Giełdy "Parkiet" otrzymała Byka i Niedźwiedzia w kategorii najlepsza inwestycja w spółkę giełdową z WIG20 oraz Perłę Polskiej Giełdy w sektorze surowów i energii. Firma generuje ogromne zyski - jest organizacją o znaczeniu strategicznym dla gospodarki państwa. Rok 2006 to rekordowe wyniki produkcyjne miedzi elektrolitycznej - 556 6241 i srebra metalicznego - 1 2421, a przede wszystkim rekordowy zysk - prawie 3,4 mld zł i perspektywa ciągłego rozwoju i wzrostu wartości Spółki.

Zielona - Pol-Miedź Trans

Pol-Miedź Trans Spółka z o.o. z siedzibą w Lubinie prowadzi działalność w zakresie transportu samochodowego ( osobowego , towarowego, specjalistycznego), transportu kolejowego, handlu produktami naftowymi oraz remontów pojazdów kołowych, szynowych, maszyn i urządzeń.

Dysponujemy bezpiecznymi dla podróżnych i dla środowiska autokarami, którymi wykonujemy przewozy - zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Jesteśmy też organizatorem i wykonawcą przewozów pracowniczych dla wielu firm, w tym należących do grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź SA Posiadamy różnorodny, nowoczesny tabor przeznaczony do transportu towarowego, realizując przewozy krajowe i zagraniczne. Działamy na rynku spedytorskim, współpracując z wieloma liczącymi się partnerami.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do prac transportowo-budowlanych. W naszej ofercie można znaleźć m.in. usługi żurawi samochodowych i zestawów niskopodwoziowych. Wykonujemy usługi remontowe taboru samochodowego i kolejowego. Zajmujemy się naprawami infrastruktury kolejowej, jak również posiadamy kompleksowo wyposażone warsztaty naprawcze taboru.
Posiadamy licencję na wykonywanie przewozów kolejowych rzeczy. Jesteśmy jedną z największych krajowych firm kolejowych wykonujących przewozy przy użyciu własnych wagonów i lokomotyw. Jako doświadczony przewoźnik działamy na własrych oraz należących do PKP PLK S.A. liniach kolejowych.

Zaangażowani jesteśmy w handel produktami naftowymi. Oferujemy nie tylko hurtową i detaliczną sprzedaż, ale i transport paliw, olejów smarnych, smarów i płynów eksploatacyjnych. Jesteśmy regionalnym dystrybutorem produktów Grupy LOTOS S.A. Oferujemy pełny asortyment produktów ropopochodnych, zaś dzięki własnemu serwisowi laboratoryinemu gwarantujemy ich naiwyższąwymaganąjakość.

Pomarańczowa - CCC

Początki działalności obecnej Grupy NG2 sięgają pierwszej potowy lat 90- tych, kiedy to powstała Firma Handlowa "Miłek", zajmująca się detalicznym i hurtowym handlem obuwiem. Od roku 1996 firma ta rozwijała pierwsze sklepy franszyzowe działające pod nazwą handlową "Żółta Stopa", a jednocześnie tworzył się zespół stanowiący obecne kierownictwo Grupy NG2. W 1999 roku zarejestrowano CCC Sp. z o.o., która na bazie własnego konceptu handlowego Cena Czyni Cuda (w skrócie "CCC") w szybkim czasie rozpoczęła współpracę z ponad setką nowo pozyskanych franszyzobionów. 2704.2001 roku oddano nową bazę magazynową i siedzibę firmy w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Polkowicach Dolnych.
W tym samym również czasie przez głównych udziałowów CCC Sp. z o.o. założona została spółka CCC Aspent R. Procyszyn S.k. (obecnie CCC Factory Sp. z o.o.), która na sąsiadującym terenie wybudowała fabrykę obuwia i rozpoczęła produkcję. W I połowie 2004 roku miało miejsce uporządkowanie struktury własnościowej Grupy NG2, w wyniku kÓrei nastąpiło przekształcenie CCC Sp. z o.o. w CCC SA oraz przeniesienie 100% udziałów CCC Factory do CCC SA.

Na początku bieżącego roku, spółka CCC SA decyzją akcjonariuszy zmieniła nazwę na NG2. Zmiana nazwy była naturalną konsekwencją ekspansji spółki na rynku krajowym. W II połowie ubiegłego roku powstały dwa zupełnie nowe brandy: Quazi oraz Boti. Quazi oferuje włoskie obuwie stórzane pozycjonowane powyżej dotychczasowej oferty, natomiast Boti to produkt dla mieszkań(ów średnich i mniejszych miast o nieco mniej zasobnych portfelach. Razem z istniejącą już marką CCC, obejmują przedmiotowo wszystkie najważniejsze dla spółki segmenty rynku. Wprowadzenie nowych brandów wymagało uporządkowania struktury. NG2 spina więc pod jednym dachem wszystkie 3 kanały dystrybucji, eksponując jednocześnie ich odrębność.

W skład Grupy Kapitałowej NG2 wchodzą NG2 SA - spółka zarządzająca siecią sprzedaży oraz CCC Factory Sp. z o.o., zajmująca się produkcją obuwia, a także CCC Boty Czech s.r.o. spółka zależna odpowiedzialna za organizację sieci i sprzedaż produktów na terenie Republiki Czeskiej.

Biała - Bank BGŻ

BGŻ jest bankiem komercyjnym , odlat zajmującym miejsce w pierwszej dziesiątce najwiekszych banków w Polsce. Celem banku jest wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno - spożywczym, dynamiczny rozwój sieci placówek, szczególnie w mniejszych miastach oraz wzbogacanie oferty produktowej. To podstawowe cele strategii banku na lata 2008 - 2012. Bank BGŻ dysponuje szeroką siecią ponad 250 oddziałów i 20 kas zewnetrznych. Dzieki porozumieniu o wzajemnym bezprowizyjnym udostępnianiu sieci bankomatów (z Bankiem Polskiej Spółdzielczooeci S.A, Krakowskim Bankiem Spółdzielczym, Mazowieckim Bankiem Regionalnym S.A., Invest-Bankiem S.A. i Kredyt Bankiem) Klienci banku mogą dzioś korzystac z sieci ponad 2000 bankomatów na terenie całego kraju. Klienci Banku BGŻ mają do dyspozycji nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe. Dostep do usług odbywa sie poprzez zaawansowane technologie informatyczne - system bankowości internetowej, obsługę telefoniczną oraz Home Banking.

SPONSORUJEMY POLSKIE KOLARSTWO
W kolarstwie polscy zawodnicy odnosili liczne światowe sukcesy. Szurkowski, Jaskuła, Lang, ich nazwiska zna cały oewiat. Dołączają do nich młodzi nastepcy: Maja Włoszczowska, srebrna medalistka z Pekinu, czy Rafał Ratajczyk, wicemistrz świata. Chcemy im pomóc, dlatego od trzech lat sponsorujemy Polski Związek Kolarski (PZKol) oraz chetnie wspieramy lokalne inicjatywy rowerowe, bo jesteoemy przekonani, że w ten sposób możemy zachecic ludzi do masowego, rekreacyjnego, cennego dla zdrowia, jeżdżesnia na rowerze.